Obchodná ulica - ôsmy Obchodná ulica - Deviaty Obchodná ulica - Jedenasty Obchodná ulica - Traja - selfie



Na úvod
 

„Čo sa skrýva pod názvom ObchodnaUlica.sk ?“

Jednou z hlavných myšlienok bolo vytvorenie internetového portálu, kde by sme zastrešili komplexné informácie o aktuálnej ponuke služieb, obchodov, gastronómie, zábavy, akcií a zároveň aj o celkovom dianí na jednej z najznámejších ulíc v priamom centre Bratislavy. Druhou myšlienkou je tejto významnej lokalite vrátiť hodnotu a značku akú mala v minulosti. Vytvoriť koncept polyfunkčnej ulice, ktorá programovo ponúka zaujímavé a kvalitné produkty.


Ľudia by na ulici mali mať možnosti nakúpiť, umelecky a kultúrne sa vyžiť, relaxovať aj najesť. Súčasťou konceptu je viac živého umenia vo verejnom priestore.  Práve preto tím ObchodnaUlica.sk iniciuje workshop „Refresh“ Obchodnej ul., kde spolu s partnermi a sympatizantmi Obchodnej ul. chceme rozpracovať problémové témy tejto lokality. Projekt dostal podporu od starostu MČ Staré Mesto.

 

 

Ako pomáhame prevádzkam a ich majiteľom?


Prostredníctvom ich prezentácii prehľadných a rýchlo dostupných kontaktov, podporujeme účinnejšie vyhľadanie ich prevádzky, ktorá smeruje k vyššej návštevnosti a kúpyschopnosti zákazníkov. Taktiež sa ich snažíme v rámci projektu „Refresh“ OU združovať aby sme spoločne vytvorili silnú komunitu, ktorá dokáže spoločnými silami zmeniť vzhľad Obchodnej ul.


Chceme podporovať efektívnejšiu komunikáciu, koordináciu a spoluprácu medzi súkromným, verejným sektorom a obyvateľmi a návštevníkmi Obchodnej ulice. Sme tu pre nich, aby otázky a problémy boli riešené.

 

 

Robíme to zadarmo?


Projekt je v súčasnosti finančne podporovaný samotnými prevádzkami na Obchodnej ulici, ktoré sa zatiaľ do projektu zapojili, ale primárne z ďalších komerčných aktivít, ktoré musí na chod projektu realizovať zakladateľ Obchodnaulica.sk. Pre rozvoj ďalších rozšírených aktivít a chod tímu ľudí, ktorý by sa mal na ich rozvoji a realizácii podielať pripravujeme detailný rozpis finančného budgetu.

 


Ako vyzerá prezentácia prevádzky u nás na stránke?


Každá prevádzka má svoj profil so všetkými kontaktnými informáciami, ktoré návštevník potrebuje, takisto mapou, popisom, fotogalériou...

Prevádzky sa dajú prehľadne vyhľadávať - tematická a farebne odlíšená štruktúra:
Nakupovanie
Stravovanie
Oddych & Zábava
Služby

 

Prevádzky môžu denne aktualizovať svoju prezentáciu aj na nasledovných podstránkach, kde uverejníme samostatný článok:
Akcie & zľavy
Aktuality z diania Obchodnej ulici
Kalendár podujatí

 

Ďalšie zaujímavé rubriky, na ktorých prevádzky môžu participovať:
História
Fotogaléria
A množstvo pripravovaných ako napr. Reality, Panorámy...

 

 

Pre ďalšie marketingové aktivity, ako sú plošná reklama na webstránke a iné, sa môžete informovať na director@obchodnaulica.sk alebo info@obchodnaulica.sk


Tešíme sa na Vaše pripomienky a zároveň Vás vítame na novej lepšej Obchodnej ulici.
 


 

REKLAMA


Partneri
SPIŠ EXPO
Partneri

Partneri
Partneri   Partneri



Partneri
Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri