Obchodná ulica - ôsmy Obchodná ulica - Deviaty Obchodná ulica - Jedenasty Obchodná ulica - Traja - selfieNa úvod
 

„Čo sa skrýva pod názvom ObchodnaUlica.sk ?“

Jednou z hlavných myšlienok bolo vytvorenie internetového portálu, kde by sme zastrešili komplexné informácie o aktuálnej ponuke služieb, obchodov, gastronómie, zábavy, akcií a zároveň aj o celkovom dianí na jednej z najznámejších ulíc v priamom centre Bratislavy. Druhou myšlienkou je tejto významnej lokalite vrátiť hodnotu a značku akú mala v minulosti. Vytvoriť koncept polyfunkčnej ulice, ktorá programovo ponúka zaujímavé a kvalitné produkty.


Ľudia by na ulici mali mať možnosti nakúpiť, umelecky a kultúrne sa vyžiť, relaxovať aj najesť. Súčasťou konceptu je viac živého umenia vo verejnom priestore.  Práve preto tím ObchodnaUlica.sk iniciuje workshop „Refresh“ Obchodnej ul., kde spolu s partnermi a sympatizantmi Obchodnej ul. chceme rozpracovať problémové témy tejto lokality. Projekt dostal podporu od starostu MČ Staré Mesto.

 

 

Ako pomáhame prevádzkam a ich majiteľom?


Prostredníctvom ich prezentácii prehľadných a rýchlo dostupných kontaktov, podporujeme účinnejšie vyhľadanie ich prevádzky, ktorá smeruje k vyššej návštevnosti a kúpyschopnosti zákazníkov. Taktiež sa ich snažíme v rámci projektu „Refresh“ OU združovať aby sme spoločne vytvorili silnú komunitu, ktorá dokáže spoločnými silami zmeniť vzhľad Obchodnej ul.


Chceme podporovať efektívnejšiu komunikáciu, koordináciu a spoluprácu medzi súkromným, verejným sektorom a obyvateľmi a návštevníkmi Obchodnej ulice. Sme tu pre nich, aby otázky a problémy boli riešené.

 

 

Robíme to zadarmo?


Projekt je v súčasnosti finančne podporovaný samotnými prevádzkami na Obchodnej ulici, ktoré sa zatiaľ do projektu zapojili, ale primárne z ďalších komerčných aktivít, ktoré musí na chod projektu realizovať zakladateľ Obchodnaulica.sk. Pre rozvoj ďalších rozšírených aktivít a chod tímu ľudí, ktorý by sa mal na ich rozvoji a realizácii podielať pripravujeme detailný rozpis finančného budgetu.

 


Ako vyzerá prezentácia prevádzky u nás na stránke?


Každá prevádzka má svoj profil so všetkými kontaktnými informáciami, ktoré návštevník potrebuje, takisto mapou, popisom, fotogalériou...

Prevádzky sa dajú prehľadne vyhľadávať - tematická a farebne odlíšená štruktúra:
Nakupovanie
Stravovanie
Oddych & Zábava
Služby

 

Prevádzky môžu denne aktualizovať svoju prezentáciu aj na nasledovných podstránkach, kde uverejníme samostatný článok:
Akcie & zľavy
Aktuality z diania Obchodnej ulici
Kalendár podujatí

 

Ďalšie zaujímavé rubriky, na ktorých prevádzky môžu participovať:
História
Fotogaléria
A množstvo pripravovaných ako napr. Reality, Panorámy...

 

 

Pre ďalšie marketingové aktivity, ako sú plošná reklama na webstránke a iné, sa môžete informovať na director@obchodnaulica.sk alebo info@obchodnaulica.sk


Tešíme sa na Vaše pripomienky a zároveň Vás vítame na novej lepšej Obchodnej ulici.
 


 

REKLAMA


Partneri

Partneri
Partneri   PartneriPartneri
Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri